Безвіз – досягнення Польщі, Чехії та Угорщини, які хотіли отримати дешеву робочу силу, – Краснов

ZIK

Єдине, про що сьогодні може говорити влада – безвізовий режим. Але ж друзі, це не досягнення нашої влади. Це досягнення Польщі, Чехії та Угорщини, країн Євросоюзу, які так хотіли отримати дешеву робочу силу.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив лідер партії «Громадська сила» Загід Краснов.

«Коли до влади приходить певна команда, вона бере на себе конкретні зобов’язання. От ті люди, які нині є при владі, вони не виконали жодних зобов’язань, які на себе взяли. Візьміть будь-який показник – ВВП на душу населення, корупція, індекс інфляції. Та візьміть будь-що і ви побачите, що у жодній галузі немає покращення», – заявив Загід Краснов.

Окрім цього, розповів гість програми, в Україні зріс рівень злочинності.

«За рік у нас реєструється близько 4 тисяч кримінальних справ. За словами Авакова, злочинність зросла у 3 рази. Тому ми можемо критикувати владу, можемо і ні, але влада має вийти до людей і розповісти, що вона виконала з того, що обіцяла, а що вона не встигла зробити», – наголосив лідер партії «Громадська сила».

Та єдине, чим сьогодні може похвалитися влада, зі слів Краснова, є безвізовий режим.

«Але ж друзі, це не досягнення нашої влади. Це досягнення Польщі, Чехії та Угорщини, країн Євросоюзу, які так хотіли отримати дешеву робочу силу. Це вони постаралися для себе, давши нам безвізовий режим. А наша влада просто приліпила до цього свої досягнення. Мовляв, що це ми зробили», – підкреслив політик.

Загід Краснов додав, що немає покращення і у сферах охорони здоров’я та освіти.

«Хіба система охорони здоров’я запрацювала краще і стала доступною для людей, а система освіти стала якіснішою, і батьки перестали сплачувати внески? Ні! Можливо, дороги стали кращими? От пан Олег Барна каже, що дорога на Львів стала кращою, але, вибачте, при злодії Януковичу теж багато доріг будувалося. Та це не говорить про те, що він був прекрасним президентом», – зазначив гість програми.

Loading...