Новини » Політика 29 травня, 2018, 16:49
Я приїду в Україну набагато швидше, ніж цього сподівається Порошенко, – Саакашвілі
ZIK
ZIK

Міхеїл Саакашвілі пообіцяв повернутися в Україну бо, мовляв, має всі юридичні підстави для цього. Крім того, він зазначив, що не втратив цікавості до української політики.

Про це заявив сам Міхеїл Саакашвілі під час прес-конференції у Нідерландах, яку транслював телеканал ZIK.

«У мене є всі юридичні підстави повернутися в Україну. І я обов’язково це роблю, втім згодом. Адже коли я приїхав вперше – багато людей від того постраждало. Олександр Бурцев був у в’язниці, декілька осіб досі під домашнім арештом, проти Давіда Сакварелідзе є справа і він може потрапити за грати на десять років. Крім того, відкрите кримінальне провадження проти Юрія Дерев'янка. Йому погрожують, хочуть конфіскувати все майно. Тому просто так повернутися, щоб інші потрапити у халепу – не варіант. Я готовий на себе брати будь-який ризик, але не за рахунок інших людей», – говорить політик.

Міхеїл Саакашвілі наголошує: зараз він продовжує юридичну боротьбу.

«В українських судах штучно затягують справу, бо не хочуть, щоб я звернувся до Конституційного суду України і дійшов до Страсбурга. Але в мене вже є дуже авторитетний міжнародний документ, який допоможе вирішити мені справу», – коментує політик.

Міхеїл Саакашвілі зазначив, що повернеться в Україну звичайним літаком, але тоді, коли на це прийде час.

«І це станеться набагато швидше, а ніж цього чекає Порошенко. Який би піар і маніпуляції, тиск проти мене він не робив – я повернуся в Україну. Перемога буде за нами. Кілька років тому Янукович теж не хотів, щоб я приїхав в Україну. Про мій приїзд попередили і прикордонників. Однак я прибув, був на Майдані. Вважаю, що у мене є обов’язок – довести справу реформування до кінця. Я дуже сумую за Одесою. Тому в мене нема жодного сумніву, що ми незабаром побачимось особисто у Києві», – зазначає політик.

Крім того, Міхеїл Саакашвілі наголосив на тому, що буде домагатися введення санкцій проти українських олігархів і особисто щодо Порошенка.

«А до того я не буду складати руки. Готуюся до того моменту, коли Порошенко буде тікати з країни. В Європі його мають чекати прокурори і поліцейські, а не майно, поряд з яким він буде продовжувати своє розбещене життя. Він має відповісти перед громадянами і все повернути, так само, як і зобов’язані Луценко, Кононенко, Аваков. Хто сподівався, що я десь заблукав і мене не цікавить українська політика – поспішаю розвінчати ці думки. Я більш налаштований боротися, ніж колись. У нас все вийде», – резюмує політик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 05:27 :21