Новини » Політика 29 травня, 2018, 16:56
Україні потрібні 30-річні, щоб відбулася зміна поколінь у політиці, – Саакашвілі
ZIK
ZIK

Ті кандидати, які зараз оголошують про свій намір брати участь у виборах, є частиною старої системи. Звісно, серед них є особисті друзі та ті люди, які гідні поваги, але Україні потрібні нові люди, які до тридцяти років вже чогось досягли.

Про це під час спільної прес-конференції у Нідерландах, яку транслював телеканал ZIK, говорив третій президент Грузії Міхеїл Саакашвілі.

«Треба дуже уважно подивитись на нових людей, але не на тих, які показують олігархічні канали. Бо таким чином вони хочуть, щоб ми розглянули лише ті варіанти, які вигідні теперішній українській владі.  Порошенко дуже на це сподівається, бо таким чином він зможе і сам залишитись, щоб далі грабувати та знищувати Україну», – сказав Саакашвілі.

Він вважає, що ще залишився час для того, щоб знайти нових політиків. Бо саме це було б  найкращим вибором, адже потрібна зміна поколінь.

«Потрібні ті люди, яким зараз близько 30 років, які вже мають досвід навчання чи нормальної роботи, бо вони знають про різницю між старим і новим. Також треба дуже уважно подивитись на українську діаспору, особливо на тих, які нещодавно виїхали з України. Бо вони вже мають закордонний досвід у Польщі, Канаді, США, пов’язують себе з Україною і тримають зв'язок із батьківщиною, але вони вже побачили інше життя», – прокоментував він.

Також він зазначив, що українці є дуже успішними закордоном. Тому немає причин, щоб їх вважали лузерами у своїй країні, окрім уряду, реального криміналітету, бандитів і покидьків.

«Мені здається, що потрібен новий кандидат. Я дуже підтримую народний праймеріз, і що там будуть несподівані кандидати, дуже на це сподіваюся. Тому закликаю всіх українців, які думають, що на президентську кампанію потрібні гроші, телеканали не будуть їх підтримувати, бо вони не мають жодних шансів. Але зараз мають шанси усі, бо стара політична система дискредитована. Люди реально втомилися, вони хочуть нових політиків. Тому туди треба йти і не боятись, бо у вас все вийде. Зараз майбутнє якраз належить вам і перемога буде за Україною», – наголосив Саакашвілі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 00:31 :45