вівторок, 29 травня, 2018, 9:37 Львів
Учасники АТО готують пікет ЛОДА проти монетизації. Чиновники вже зреагували
Львівська ОДА. Фото: Микола Тис/ZIK
Львівська ОДА. Фото: Микола Тис/ZIK

Учасники АТО збираються сьогодні пікетувати Львівську ОДА щодо неприпустимості скасування безкоштовного проїзду для учасників бойових дій у маршрутках.

Про це повідомляється у групі «Учасники АТО проти монетизації» у Фейсбуці.

Пікет запланований о 12.00 29 травня.

На інформацію про пікетування, що поширилася соцмережами 28 травня, зреагували у Львівській ОДА.

Як повідомлили на офіційному сайті облдержадміністрації, між Львівською ОДА та автотранспортними підприємствами досягнено домовленостей щодо подальшого безкоштовного проїзду для учасників АТО.

«Проїзд на всіх видах транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах залишається для учасників бойових дій безоплатний. Це принципова позиція для нас, і ми вдячні перевізникам, які розуміють важливість такого рішення», – прокоментувала директор департаменту соціального захисту населення Наталія Кузяк.

Як повідомлялося, незважаючи на те, що монетизація пільг на проїзд на Львівщині ще не почала діяти на практиці, тобто мешканці області не отримують на руки обіцяних владою коштів, перевізники заявили: вже з 1 червня усі без винятку пасажири у маршрутках Львова та області будуть змушені платити. У тому числі – учасники АТО.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 04:34 :17