Новини » Світ 29 травня, 2018, 9:27
Ми не очікували, що Скрипалі виживуть, – лікар Солсбері
Фото: EPA-EFE/NEIL HALL
Фото: EPA-EFE/NEIL HALL

Лікар, який займався лікуванням колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки Юлії, не очікував, що вони виживуть.

Співробітники районної лікарні Солсбері описали надзвичайну ситуацію, з якою зіткнулися, коли до них привезли Скрипалів для надання невідкладної медичної допомоги після того, як 4 березня їх знайшли непритомними на лавці міста.

Лікарі повідомили, що були занепокоєні потенційними масштабами інциденту та збільшенням кількості жертв унаслідок отруєння, – інформує видання The Guardian.

Д-р Стівен Джукс, консультант з питань інтенсивної терапії, заявив в інтерв’ю BBC Newsnight, що коли вони усвідомили, що це нервово-паралітичний агент, то очікували, що Скрипалі не виживуть.

Він додав, що медична команда спочатку підозрювала, що Скрипалі страждають від передозування опіоїдами, проте діагноз швидко змінився.

Доктор Дункан Мюррей, завідувач служби інтенсивної терапії, також поділився своїми спогадами: «Я говорив з черговою медсестрою, і це була розмова, яку я і у страшному сні не міг собі уявити».

Щойно нервово-паралітичний агент був діагностований, питання стояло лише про те, щоб утримати Скрипалів при житті. Вони були під дією сильних заспокійливих та отримували великі дози ліків, призначених для захисту їхнього організму від наслідків отрути.

Коли ж до лікарні потрапив Нік Бейлі, один із офіцерів, який перебував на місці події, персонал лікарні став замислюватися над тим, чи бува вони також не стануть жертвами нервового агента.

Попри те, що Скрипалі та Бейлі були виписані з лікарні, лікарі побоюються робити прогнози щодо подальшого стану їхнього здоров’я.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 13:50 :55