live
Новини » Світ 36

Парламент Іспанії розгляне питання про недовіру уряду

Іспанський парламент на засіданні у п’ятницю проведе голосування щодо висловлення недовіри уряду прем’єр-міністра Маріано Рахоя.

У понеділок іспанські парламентарі домовилися провести дебати з цього питання у четвер та у п’ятницю, повідомляє «Європейська правда»  з посиланням на Reuters.

Як повідомлялося, голова соціалістичної партії Іспанії Педро Санчес вніс пропозицію щодо вотуму недовіри кабінету Рахоя після того, як були винесені вироки у так званій «справі Gurtel», яка стала одним з найбільших корупційних скандалів в сучасній історії Іспанії.

«Народна партія», яку очолює Рахой, була засуджена як учасник схеми з незаконним збагаченням. Водночас сам Рахой заявляє, що має намір повністю відбути свій чотирирічний термін, оскільки звинувачення в корупції не стосуються жодного з членів його уряду.

Ліберальна партія «Громадяни», яка лідирує в опитуваннях та претендує на перемогу в дострокових виборах, закликала Маріано Рахоя скликати дочасні вибори.

Лідер «Громадян» Альберт Рівера у інтерв’ю El Mundo наголосив, що уряд Рахоя є слабким, а його репутація зіпсована звинуваченнями в корупції.

Наразі немає певності, чи вдасться соціалістам та «Громадянам» зібрати достатню кількість голосів для зміщення Маріано Рахоя.

Loading...
Loading...
Loading...