понеділок, 28 травня, 2018, 0:14 Економіка
Названо найбільш розвинуту область України

Кабінет Міністрів України оприлюднив дані моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів за 2017 рік. Харківська область підтвердила результати попередніх двох років і посіла перше місце серед інших областей України і друге – після міста Києва.

Відповідні дані розміщені на офіційному сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, – повідомляє прес-служба Харківської ОДА.

Загальна рейтингова оцінка регіонів розрахована за 64 показниками, які згруповані за 12 напрямками. За половиною напрямків і 22 показниками Харківська область входить до п’ятірки лідерів.

Друге місце область займає за напрямками «Розвиток малого і середнього підприємництва», «Відновлювана енергетика та енергоефективність», «Соціальний захист та безпека».

При цьому за підсумками 2017 року Харківська область зміцнила свої позиції в економіці і соціальній сфері, зайнявши перші місця одразу за трьома напрямками: «Ефективність ринку праці», «Доступність і якість послуг у сфері освіти» і «Раціональне природокористування та якість навколишнього середовища». За результатами попередніх рейтингових оцінок (2015 і 2016 років) Харківщина випереджала місто Київ тільки в сфері освіти.

Важливим підсумком роботи Харківської області стало відразу 9 перших місць за ключовими показниками, які стосуються соціального забезпечення населення, розвитку підприємництва, підвищення енергоефективності, якості освіти, соціального захисту дітей і поліпшення екологічної ситуації в регіоні (2016 року таких показників було 7, 2015 року – 4).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 00:31 :22