понеділок, 28 травня, 2018, 0:45 Суспільство
Напад на пенсіонера в Києві: З’явилися нові дані про потерпілого

Побитий військовий пенсіонер на ринку біля станції метро «Лісова» в Києві є 64-річним полковником у відставці і займається підготовкою кадрів для Операції об’єднаних сил (ООС).

Про це повідомив син потерпілого на сторінці в Facebook і опублікував кілька фото батька.

Санніков Семен Гнатович

«Все життя я пам’ятаю батько був поглинений підвищенням своїх професійних якостей, що не могло не позначатися на сім’ї. Але я точно знаю хто мій батько, – він ПРОФЕСІОНАЛ, яких зараз можна перелічити на пальцях!! Мій батько ВІДДАВ АРМІЇ ЖИТТЯ!!! І це не гучні слова, це факт. А ось що дали Держава і АРМІЯ моєму батькові? Може забезпечили житлом? Може дали соціальний захист? Може допомогли у важку хвилину як сьогодні?» – задається питанням Олександр Санніков.

Також він виклав усі подробиці інциденту, уточнивши, що в суботу, 26 травня, був затриманий один з нападників. За його словами, буквально на наступний день, 27 травня, «небайдужі люди, патріоти України показали зуби, зібрали акцію і розгромили точку продажів кривдників мого батька».

«Зовсім не хочу співати батькові дифірамби з приводу його вчинку і захистом жінки від образ, але він ОФІЦЕР!!! Хто ще пам’ятає що означає це високе звання? Батько все життя захищав громадян від зовнішнього ворога, а постраждав від *разі, яку сюди пустили інші, продавши себе за дзвінку монету», – емоційно закінчив свій пост він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 21:50 :19