Новини » Події

Активіст Стерненко просить, аби його справу розглядали не в Одесі

ZIK

Екс-лідер одеського «Правого сектора» Сергій Стерненко нині на лікарняному ліжку в Києві. Каже: із Одеського шпиталю його виписали передчасно. Тепер у столиці чекає на операцію і просить, щоб його справу розглядали не на Одещині.

Про це йдеться в сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне» на телеканалі ZIK.

«І прокурор Одеської області, і начальник Одеської нацполіції Олег Жученко та Дмитро Головін неодноразово демонстрували свою упередженість щодо мене», – запевняє потерпілий Сергій Стерненко.

Він заявляє, мовляв, його самого підозрюють у вчиненні нападу на начальника одеської поліції Дмитра Головіна під час протестів через забудову у Мінському саду Одеси. Тож побоюється, аби вже до нової справи не було упередженості. На цьому наполягатиме й адвокат.

«Оскільки в іншому кримінальному провадженні пан Стерненко є підозрюваним, а потерпілим є очільник одеської поліції, тому мій клієнт сумнівається в об’єктивності досудового розслідування слідчими головного управління національної поліції саме в цьому регіоні в Одеській області», – пояснює адвокат Євген Стельмах.

У самій же поліції Одещини кажуть: змінити місце проведення досудового розслідування у справі Стерненка – можливо. Таке право у нього є, однак будь-яку упередженість щодо його особи заперечують.

«З приводу того, що упереджене ставлення особисто Дмитра Головіна – він не проводить досудове розслідування. Він – очільник ГУНП. Досудове розслідування проходить під керівництвом, як мінімум, начальника слідчого управління, який не може упереджено до нього ставитися, бо особисто навіть не знайомий», – запевнила начальниця відділу комунікації ГУНП в Одеській області Любов Гордієвська.

Нагадаємо, минулого тижня на Сергія Стерненка напали двоє молодиків. Під час зіткнення він отримав ножове поранення у руку. Один із нападників утік, але згодом був затриманий, і нині у справі проходить як свідок. Іншого Стерненко поранив смертельно. І тепер поліція розслідує це убивство, як умисне.

Тетяна Гаврилюк, «Перші про головне»

Loading...