неділя, 27 травня, 2018, 8:00 Суспільство
Відомий російський поет порівняв росіян з тваринами – кроликами і рибами, що говорять

За нинішньою ситуацією в Росії можна спостерігати як за дикою природою.

Про це відомий поет Андрій Орлов (Орлуша) розповів Sobesednik.

Поет прокоментував нову інавгурацію президента Росії Володимира Путіна, зазначивши, що не відчуває з цього приводу ніяких почуттів.

«Уявіть людину, з якою ви сто років тому посварилися. І ось у неї, наприклад, день народження бабусі. Ну чи не наплювати? Мені огидна не інавгурація, а те, що сьогодні відбувається. І я про це вже більш 10 років говорю. і навіть якщо мати на увазі конкретно Путіна, і то це буде швидше спостереження і осмислення», – підкреслив він.

«Я спостерігаю, як Кусто, за всіма цими рибами, що розмовляють. І особисте ставлення до сьогоднішньої Росії – приблизно як до дачі, яка розвалюється або на яку у тебе відняли документи. Ну да, ти можеш заїхати, полежати на горищі, почитати старі журнали. Спостерігати – цікаво. А почуттів не викликає», – продовжив Орлуша.

«Коли я дивлюся, як лев жере кролика або окунь ковтає кільку – це спостереження за дикою природою. Один – хижак, інший – їжа. У Росії зараз такий же зовсім тваринний світ. Уже немає ні жалості, ні люті. Це навіть не похила площина – вже докотилися до низу, – а просто ширяння в нікуди», – резюмував поет.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 21:37 :44