Новини » Економіка 27 травня, 2018, 20:00
Українці заробляють мільйони на вітчизняних криптовалютах

Поки в Україні активно розвивається блокчейн, компанії українського походження за 2017-2018 роки створили 25 різних криптовалют, за рахунок розміщення яких було залучено понад 100 млн доларів. Країна увійшла в ТОП-10 країн з найбільшим числом власників криптоактивів.

Про це пише FinClub, посилаючись на данні експертів BRDO.

Всього з 2009 року, тобто з моменту створення Bitcoin, до 2018 року в світі було створено 1800 видів криптовалют.

При цьому Україна входить в ТОП-10 країн за кількістю користувачів криптовалют, а серед власників мінімум 42 державних службовців. До речі, раніше розібрався, навіщо українські чиновники декларують біткоіни, якщо в країні поки немає законодавчого регулювання криптовалюти.

Криптовалюти на гривню обмінюють три біржі, а щоденні обсяги торгів на них з використанням гривні досягають еквівалента 1,9 млн доларів.

Також обміняти Bitcoin і інші криптовалюти на гривню можна в 18 онлайн-обмінниках і у понад 4 тисячі фізосіб. При цьому в Україні відсутні зареєстровані компанії, які проводять цей вид діяльності, що пов’язано з ризиками і обмеженнями через відсутність юридичного статусу криптовалюти.

Нагадаємо, ринок криптовалют в Україні вже поділився на «легальний» і «нелегальний». Однак в Україні повним ходом йде підготовка до законодавчого врегулювання статусу криптовалюти, і це може відбутися вже восени-2018.

Читайте також: Програміст розшифрував послання у картині і отримав $50 тисяч у біткойнах

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-30 11:43 :14