неділя, 27 травня, 2018, 18:25 Політика
Муждабаєв: Путін легко скуповує те, за що Гітлеру свого часу доводилося воювати
Айдер Муждабаєв
Айдер Муждабаєв

Журналіст Айдер Муждабаєв заявив, що купівля європейських політиків досить дешево коштує президенту РФ Володимиру Путіну. У сучасних умовах гібридних воєн йому за наявних грошових ресурсів не потрібно використовувати для захоплення Європи армію.

Таку думку висловив журналіст Айдер Муждабаєв у своєму відеоблозі, – повідомляє Гордон.

Журналіст зазначив, що французький президент Еммануель Макрон під час відвідин Росії озвучив «усі бажання президента РФ Володимира Путіна», розповівши про неуважне ставлення європейців до Росії.

«Путін, мені здається, вислухав більше, ніж очікував. І наприкінці Макрону просто запропонував «дах» від США. В Америці теж сидить чудик у владі, який мислить більше категоріями бізнесу, що дуже схоже на європейських лідерів, і всі розгублені», – розповів він.

На думку Муждабаєва, Макрон загравав із Кремлем, тому що він «популіст без ідеології».

«Макрон – виразник такого популістського настрою французького суспільства і тримає ніс за вітром», – підкреслив він.

На думку журналіста, Росія скасує свої контрсанкції і завдяки цьому «остаточно зламає волю Франції». Наступною буде Німеччина з газопроводом «Північний потік – 2».

«Судячи з усього, незабаром сучасний європейський футбол залишиться одним із небагатьох явищ, які ми асоціюємо з цивілізованою Європою 21 століття. З Європою європейських цінностей. На наших очах Європа, країна за країною, причому це провідні країни, фактично підписують капітуляцію перед Путіним», – розповів він.

Муждабаєв додав, що європейські політики недорого коштують Путіну. Зокрема, чемпіонат світу з футболу 2018 коштував російській владі приблизно $10 млн на купівлю членів ФІФА.

«Нинішні європейські політики залякані прозорістю, відкритістю, антикорупційністю європейською. Вони беруть, скільки дають. 100 тис. доларів дають – вони візьмуть. $10 тис. теж візьмуть. А вже мільйон доларів візьмуть без будь-яких сумнівів. У Путіна достатньо грошей, щоб купити чотири Європи», – підкреслив він.

Журналіст додав, що Франція вже захоплена, на підході Німеччина та Італія.

«Із Путіним уже не соромно сидіти за одним столом, переходити на «ти», зусібіч облизувати нового фюрера. Таємниця цього бордельного дійства банальна і проста – гроші. Путін легко скуповує те, за що Гітлеру свого часу доводилося воювати. Зараз цього не потрібно. Європа сама стелиться біля його ніг», – підсумував він.

25 травня на Петербурзькому міжнародному економічному форумі Путін звернувся до Макрона з пропозицією забезпечити безпеку Європи замість США, але той послався на наявність власної армії. За підсумками дводенного візиту в Санкт-Петербург Макрон заявив, що Європейський союз не зніме санкцій із РФ без прогресу щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 04:06 :44