неділя, 27 травня, 2018, 6:10 Події
Експерт дав прогноз щодо спроби Росії захопити Маріуполь з моря

Флот Росії в Азовському морі проводить військові навчання. Маневри за 16 кілометрів від українського узбережжя сприймаються тривожно. Невже над Маріуполем нависла небезпека?

Народний депутат Дмитро Тимчук сказав, що він не дуже вірить у те, що росіяни під виглядом навчань можуть готувати якусь десантну операцію із захоплення територій на маріупольському напрямку, – повідомляє «Апостроф».

Свою позицію Тимчук аргументує тим, що ті «сили ВМФ Росії, які залучаються до цих навчань, навряд чи здатні виконати завдання із проведення такої масштабної десантної операції. По-друге, треба розуміти, що взяти Маріуполь з моря не набагато простіше, ніж взяти його суходолом».

Він думає, що якби Путін хотів відкритого наступу на Україну, то вже давно пішов би на це. Депутат заявив: «Крім того, проведення такої операції означало б, що Росія почала абсолютно відкриту збройну агресію проти України. Я думаю, якби Путін був готовий до подібного, він би не в 2018 році це робив, а набагато раніше. Передумов було чимало».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 04:03 :17