субота, 26 травня, 2018, 1:05 Політика
Володимир Бойко: НАБУ обслуговує кілька іноземних розвідок
ZIK
ZIK

Єдине, чим сьогодні займається НАБУ – обслуговування інтересів кількох іноземних розвідок. Я думаю, що не є таємницею те, що в НАБУ є резиденти розвідки США і британської розвідки.

Про це в ефірі проекту «Спецпроект з Наташею Влащенко» на телеканалі ZIK заявив журналіст Володимир Бойко.

Коментуючи розгляд законопроекту про Антикорупційний суд, гість програми зауважив, що важливим є не те, який суд буде створено, а які справи туди будуть передаватися.

«І от зараз ми можемо подивитися, чим займається НАБУ. Відкриваються справи на голів селищних рад, справи, де рядовий слідчий Генпрокуратури начебто поцупив декілька талонів на бензин та на рядового суддю, якого спіймали на хабарі 3-5 тисячі гривень. Це сміховинні справи. Та й те ними займається СБУ, але вже на момент затримання залучають детективів НАБУ. Ось це рівень», – наголосив Володимир Бойко.

Журналіст додав, що навіть по гучних справах, які сьогодні розслідує НАБУ, немає ніякої судової перспективи.

«Бо розслідування проводиться із порушенням законності: або там немає складу злочину, або втрачені докази. Наприклад, справа Труханова. Людині інкримінується те, що Одеська міська рада прийняла колективне рішення. По Довгому закрили аналогічну справу. То яка може бути перспектива?» – дивується гість програми.

Відтак, вважає Володимир Бойко, єдине, чим займається НАБУ – обслуговування інтересів кількох іноземних розвідок.

«Я думаю, що не є таємницею те, що в НАБУ є резидентури розвідки США і британської розвідки. Тому питання у тому, якщо буде створено Антикорупційний суд, і оберуть своїх людей наші шановні західні партнери, то саме цей суд буде давати заднім числом санкції на обшуки та на проведення негласних слідчих дій», – підкреслив Володимир Бойко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 23:14 :55