Новини » Політика 26 травня, 2018, 0:30
Сестра Олега Сенцова: Українські спецслужби відсторонилися від теми звільнення Олега
ZIK
ZIK

Представники українських спецслужб зі мною не спілкувалися і взагалі відсторонилися від теми звільнення Олега.

Про це розповіла сестра українського політв’язня Олега Сенцова Наталя Каплан під час телефонного включення для проекту «Спецпроект з Наташею Влащенко» на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, після чотирьох років тюремного ув’язнення в Росії український політв’язень Олег Сенцов оголосив голодування 14 травня. Таким чином він вимагає відпустити всіх українців, утримуваних у Росії та анексованому Криму.

«Останню інформацію про самопочуття Олега я отримала позавчора, на той час його стан здоров’я був стабільним, тобто ні добре, ні погано. Адвокат поїде до Олега наступного тижня, а тому інформації буде більше», – повідомила сестра Олега Сенцова.

Також вона підтвердила інформацію, що її запрошували на зустріч із спецпредставником США в Україні Куртом Волкером.

«Це було одразу ж на наступний день після початку голодування Олега, а тому не було сенсу в цій зустрічі. Представники українських спецслужб зі мною не спілкувалися і взагалі відсторонилися від цієї теми. Щодо чиновників, то вони переконують, що працюють і намагаються зробити все можливе. Щодо сподівань, то я намагаюсь зараз їх не допускати», – зазначила Наталя Каплан.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 17:36 :39