субота, 26 травня, 2018, 23:50 Політика
Меркель та Макрон не готові принципово розмовляти з Путіним, – політолог

Під час спілкування з російським диктатором Володимиром Путіним федеральний канцлер Німеччини та президент Франції Ангела Меркель й Еммануель Макрон не здатні жорстко ставити питання про Україну.

Про це заявив політолог Євген Магда.

«Путін за останній тиждень отримав M&M’s – Меркель і Макрона. Спочатку у Сочі, потім в Петербурзі. І ми побачили, що європейські лідери не готові до жорсткої постановки питання про Україну. Й це попри те, що для них неспроможність сприяти врегулюванню конфлікту на Донбасі є послабленням їхніх позицій в трансатлантичному діалозі зі Сполученими Штатами. Адже вони в 2014 році, створюючи «Нормандський формат», давали зрозуміти – Обамі тоді – що вони вирішать це питання і що це їхня сфера відповідальності», – зазначив експерт.

При цьому США зараз, наголосив Магда, через свого спецпредставника Курта Волкера практично щотижня роблять заяви щодо України й кожного разу ці заяви стають «все гострішими і гострішими».

«І раз по раз розширюється сфера, про яку говорить Волкер. Якщо в липні минулого року він говорив про Донбас і казав, що там архітектор того всього – це Сурков, то останні заяви його були про те, що «Північний потік – 2» не має під собою економічних підстав, і Волкер також є одним з небагатьох західних гравців, які постійно згадують про Крим», – додав політолог.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 08:14 :45