субота, 26 травня, 2018, 2:40 Політика
Ігор Луценко: Президент тільки робить вигляд, що боїться створення Антикорупційного суду
ZIK
ZIK

Якби дійсно було так потрібно, то іноземні партнери вже б давно «зламали» Порошенка і змусили його створити Антикорупційний суд.

Таку думку висловив народний депутат України Ігор Луценко в ефірі проекту «Спецпроект з Наташею Влащенко» на телеканалі ZIK.

«Є достатньо серйозна гра Порошенка – він робить вигляд, що нібито дуже боїться створення Антикорупційного суду. Натомість особисто я нічого страшного не бачу, оскільки Президент не підсудний цьому суду, а відтак він абсолютно нічим йому не загрожує», – вважає Ігор Луценко.

Депутат зауважив, що зараз співали інтереси і Порошенка, і західної лобістської групи, яка реалізовує певні рішення щодо України.

«Саме Антикорупційний суд є виправданням того, чому в Україні не відбувається боротьба з корупцією. А тому і Порошенко готовий затягувати до останнього з його створенням, й іноземні партнери, в принципі, також не поспішають з цим. Адже якби дійсно було так потрібно, то вже б давно «зламали» Порошенка і змусили його створити цей суд», – переконаний народний депутат.

До того ж, він впевнений, що один Антикорупційний суд не зможе справитися з усією корупцією в країні.

«У дискусії довкола Антикорупційного суду мене шокує те, що й іноземні партнери, і українці вже змирилися, що всі інші суди будуть підконтрольні Порошенку.

Натомість ні європейці, ні американці достеменно не розуміють, що відбувається в Україні, і яка насправді буде юрисдикція Антикорупційного суду», – підсумував Юрій Луценко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 03:07 :38