субота, 26 травня, 2018, 10:00 Суспільство
Борис Колесніков відправляє молодих залізничників на виставку InnoTrans до Німеччини
Фото: прес-служба Фонду Бориса Колеснікова
Фото: прес-служба Фонду Бориса Колеснікова

23 травня благодійний Фонд Бориса Колеснікова підбив підсумки всеукраїнського освітнього проекту «Залізничник 2018», який він ініціював для талановитої української молоді. На урочистій прес-конференції у Києві були оголошені імена переможців конкурсу, які вже у вересні відвідають провідний транспортний форум InnoTrans у Берліні.

Про це повідомляє прес-служба фонду.

Фото: прес-служба Благодійного фонду Бориса Колеснікова
Фото: прес-служба Благодійного фонду Бориса Колеснікова

Загалом участь у проекті взяли 950 студентів з 23 залізничних та транспортних вишів країни. «Залізничник 2018 « тривав три місяці й складався з двох етапів: конкурсанти проходили комплексне тестування з технічних дисциплін, теорії та історії залізничної сфери та захистили власні проекти. До фіналу дійшли 70 талановитих. Втім лише 40 стали абсолютними переможцями. Однак, роботи молодих фахівців наскільки вразили президента благодійного фонду Бориса Колеснікова, що він нагородив всіх учасників «Залізничника».

У своєму привітальному слові він зазначив, що фіналісти виявились дуже сильними, підготували перспективні й оригінальні напрацювання.

«Проект «Залізничник» проводиться Фондом утретє. Рівень підготовки конкурсантів і якість їх робіт постійно зростають. Ми вирішили нагородити поїздкою на InnoTrans всіх нинішніх фіналістів, кожен з них гідний перемоги. На виставці молоді фахівці побачать всі досягнення галузі, які є в світі на сьогоднішній день – найсучасніші швидкісні потяги, пасажирські і вантажні вагони від гігантів Alstom, Pendolino, Bombardier Transportation GmbH, Siemens AG, PESA Bydgoszcz, Škoda Transportation, Hyundai Motor Company та багато іншого. Отриманий в поїздці досвід студенти обов’язково застосують в рідній Україні», – розповів Борис Колесніков.

До складу журі конкурсу «Залізничник» увійшли: заслужений працівник транспорту, директор «Інституту транспортних стратегій» Олексій Кривопішин; замдиректора департаменту пасажирських перевезень у дальньому сполученні «Укрзалізниці» Олександр Красноштан; заступник міністра інфраструктури 2014-2015 рр., радник голови Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кава. Експерти транспортної галузі відзначили високий рівень підготовки українських студентів, а також новаторський підхід до стратегій та бізнес-ідей, які вони презентували у фіналі.

«Я приємно здивований цілеспрямованістю й активністю нинішньої молоді. Члени журі із задоволенням оговорювали зі студентами, як вдосконалити системи орієнтування пасажирів на залізничних вокзалах та системи контролю за перебуванням потягу на перегоні. Ми розмовляли про нові мобільні додатки для пасажирів та інноваційні технології експорту української продукції до країн ЄС. Майбутні залізничники пропонували ідеї, як впровадити 3D-друк у сферу залізничного транспорту та як позбавитись від постійної проблеми сміття на залізничній дорозі та багато іншого. Впевнений, що ці молоді люди завтра стануть провідними спеціалістами залізничної та транспортної сфери України. За такими, як вони – нові реформи, позитивні зміни та досягнення», – розповів голова журі проекту «Залізничник 2018 « Олексій Кривопішин.

Переможці конкурсу відвідають виставку InnoTrans 2018 з 18 до 21 вересня. Там вони побачать новинки та останні досягнення, побувають біля стендів та експозицій відомих виробників, пройдуть майстер-класи у спеціалістів, прослухають лекції та семінари з розвитку галузі.®

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 03:31 :20