субота, 26 травня, 2018, 3:25 Спорт
Андрій Шевченко: У збірній України ми, насамперед, підняли рівень дисципліни
ZIK
ZIK

У збірній України ми, насамперед, підняли рівень дисципліни. Тобто ми обмежуємо гравців у певних речах. Навіть щодо тренувального процесу є певна дисципліна і певні правила.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко.

Гість програми розповів, що працювати з футболістами у збірній України зовсім не складно, адже кожен гравець має величезне бажання грати за Національну збірну.

«Але, насамперед, у збірній України ми підняли рівень дисципліни. Тобто ми обмежуємо гравців у певних речах. Ми пояснили їм нашу основну позицію. Навіть щодо тренувального процесу є певна дисципліна і є певні правила», – зазначив Андрій Шевченко.

Головний тренер збірної України з футболу зауважив, що, передусім, у команді має бути повага.

«Серед гравців має бути повага один до одного, повага до уболівальників і до самого себе. І якщо ця повага є у людини, яка до нас приїжджає, то двері у Національну збірну для неї відкриті», – розповів гість програми.

Андрій Шевченко додав, що при відборі футболістів до зірної України, насамперед увага звертається на моральні якості футболіста, а вже потім – на його технічні вміння і таланти.

«Навіть, якщо це буде дуже сильний гравець, але, якщо він не зможе знайти спільної мови зі своїми партнерами, якщо у нього немає поваги до них і до уболівальників, отже з такою людиною працювати буде дуже складно», – наголосив головний тренер збірної України з футболу.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 21:59 :04