Новини » Політика 26 травня, 2018, 2:10
Андрій Шевченко про повернення у політику: Ніколи не кажи ніколи
ZIK
ZIK

Політика – це моя наївна мрія. Та ніколи не кажи ніколи. Бо ті 4-5 місяців, які я провів в українській політиці – це справжній життєвий урок.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK розповів головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко.

Нагадаємо, у 2012-му році Андрій Шевченко оголосив про завершення своєї кар’єри футболіста та про свій намір зайнятися політикою. Того ж року Шевченко заявив про приєднання до партії Королевської «Україна – вперед!».

Андрій Шевченко каже, що політика – це була його наївна мрія.

«Але це був і дуже гарний урок. Та ніколи не кажи ніколи. Бо ті 4-5 місяців, які я провів в українській політиці – це справжній життєвий урок, якому б я вчився років зо 20.

Та я дуже швидко переступив цю сходинку. Я зрозумів специфіку роботи. Крім того я ще й дуже позитивна людина і до усього, що відбувається у моєму житті, я ставлюся позитивно», – розповів Андрій Шевченко.

Він погодився із тим, що Україна – заполітизована країна, але що стосується українських футбольних фанів, то, за словами Шевченка, вони прогресують і все менше під час футбольних матчів обговорюють політику.

«Ми молода країна, і в наших футбольних уболівальників зараз проявляється та любов до країни. Поступово ми починаємо змінювати наш менталітет, і я бачу великий прогрес.

Мені дуже приємно, коли ми граємо у Харкові, Львові, Одесі або ж в інших містах України, як нашу збірну підтримують.

Тому я переконаний, що з часом на стадіонах будуть ще менше говорити про політику, а більше про футбол», – додав головний тренер збірної України з футболу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 16:44 :05