Новини » Світ 25 травня, 2018, 23:10
Ян Пєкло пояснив, що криється за погрозами скасувати «безвіз»
ZIK
ZIK

Погрози щодо скасування «безвізу» з ЄС з’являються лише, як спроба поштовху для того, щоб пришвидшити реформи в Україні.

Про це розповів Надзвичайний і Повноважний Посол посол Польщі в Україні Ян Пєкло під час спецпроекту «NATO телемарафон» на телеканалі ZIK.

Ведучий програми зауважив, що зараз почали з’являтися в інформаційному просторі думки про те, що залежно від того як Україна працює з реформами і бореться з корупцією, можливо, буде якось застосований механізм призупинення безвізового режиму з ЄС. 

Відповідаючи на запитання ведучого про те,  чи вважає пан Пєкло, що такі думки можуть бути на рівні європейського керівництва, посол сказав, що вони з’являються лише, як спроба поштовху, щоб пришвидшити реформи.

«Але я не думаю, що таке станеться. Я думаю, що буде краще, якщо Україна буде рухатися в європейськім напрямку, і треба думати, як можна ще допомогти українській державі в побудові демократії», – прокоментував гість програми.

Однак, за його словами, якби була катастрофа, і якби Росія хотіла захопити Україну, така можливість введення візового режиму є. 

Читайте також: Куди і на скільки українці можуть подорожувати за безвізом – інфографіка

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 12:54 :50