п'ятниця, 25 травня, 2018, 21:35 Політика
Якщо угода між юристом Трампа та Порошенком була, її слід назвати брудною, – журналіст із США
ZIK
ZIK

З приводу скандалу щодо оплати за зустріч Порошенка з Трампом у США особливу увагу акцентують на тому, що адвокат Коєн не мав права виступати посередником. Деякі ЗМІ говорять, що Коєн взяв гроші за те, чого не зміг би ніколи зробити. Цю угоду називають брудною.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив журналіст (США) Олег Решетняк.

«Ви маєте розуміти, що в США великої уваги до нашого Президента в ефірах національних телеканалів немає. Важко боротися із такими світовими фаворитами новинного праймтайму як Кім Чен Ин та Алі Хаменеї, духовним лідером Ірану. Навіть про Путіна можна почути значно частіше, тому що в США зараз обговорюють новий пакет санкцій. Увага національних ЗМІ до Петра Олексійовича тут ситуативна, є інформаційний привід – є увага, немає приводу – немає і уваги», – зазначив журналіст.

За його словами, хоч про Президента України в американських ЗМІ говорять ситуативно, але з повагою, не дивлячись на всі ті скандали, свідками яких ми вже не раз ставали. 

«Це і офшорний скандал, відпустка на Мальдивах і занадто повільне впровадження реформ в Україні, але про це все тут згадують мимохідь. Можливо, пам’ятаєте, коли у 2014 році Петро Порошенко закохав у себе увесь світ тим самим палким виступом у Конгресі? Так ось, тут його ще пам’ятають, і навіть зараз деякі аналітики переконані – якщо український лідер сяде з кимось за стіл переговорів, то обов’язково переконає опонента. І нагадаю, що саме тоді, у 2014 році, Петро Порошенко вперше вголос заговорив про військову допомогу Україні з боку США. І ось сьогодні ми маємо на озброєнні протитанкову систему Джевелін», – сказав Решетняк.

Також пан Решетняк пригадав, що нещодавно у ЗМІ з’явилася інформація, що оточення Порошенка начебто за 400 тисяч доларів організувало зустріч із Дональдом Трампом. Що, мовляв, цю суму передали особистому адвокату та довіреній особі американського лідера Коєну за зустріч.

«Місцеві ЗМІ особливу увагу акцентують на тому, що Коєн, за законами США, не мав права виступати посередником, а в цій ситуації він фактично став представником України. Більше того, деякі ЗМІ говорять, що Коєн взяв гроші за те, чого зробити не зміг і не зміг би ніколи. Називають цю угоду, якщо вона все ж таки була, брудною. І за переконанням самих журналістів Трамп і гадки не мав про цю угоду», – розповів журналіст із США.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 03:36 :50