Новини » Політика 25 травня, 2018, 18:50
Вихід України з СНД не є заслугою Порошенка, – експерт
ZIK
ZIK

Я не розумію, чому почалася така бравада Петра Порошенка щодо виходу України з СНД. Оскільки розірвання відносин зі Співдружністю – це частина антиросійської кампанії України у протидії поведінці правлячої еліти Кремля.

Таку думку висловила директор Центру Балто-Чорноморських досліджень Ірина Верещук у програмі «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Це не є заслугою Президента Порошенка, що Україна, виходячи з СНД, відвертається від радянської спадщини та від Росії. Адже насправді – це вимога часу. Ми маємо великий міжнародний конфлікт, на нас напала Російська Федерація, окупувала півострів Крим, окупувала частину Донецької та Луганської областей, а тому логічно, що українці, які є патріотами своєї землі, вимагають змін у відносинах між країнами, які були до 2014 року», – прокоментувала Ірина Верещук.

Натомість головна заслуга виходу України з СНД належить, передусім, Росії, впевнена експерт, оскільки вона зробила все, щоб відвернути Україну від себе.

«Можна сказати, що вихід України з СНД – це частина антиросійської компанії України у протидії поведінці правлячої еліти Кремля. А тому я не розумію, чому почалася така бравада Петра Порошенка щодо виходу України з СНД.

Для мене показовим є приклад Грузіє. Країна свого часу теж виходила зі Співдружності після конфлікту у 2008 році і витратила на це цілий рік. Утім 90 договорів із СНД вони все одно не розірвали, оскільки усвідомлювали, що СНД – це не тільки Росія, а й інші країни», – зауважила Ірина Верещук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 08:40 :39