Новини » Політика 25 травня, 2018, 20:57
Посол Польщі: Росія намагається посварити українців і поляків
ZIK
ZIK

Щоб маніпулювати як окремими країнами, так і всім Європейським Союзом, Росії вигідно розсварити українців і поляків.

Про це заявив Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Ян Пекло під час спецпроекту «NATO телемарафон» на телеканалі ZIK.

«Російська рука» дуже хотіла би посварити поляків й українців, оскільки так зручніше буде маніпулювати як і окремими країнами, так і всім Європейським Союзом.

Але окрім впливу Росії, потрібно також зважати на «корисних ідіотів», які бувають скрізь, і Україна та Польща не є винятком. Їм не потрібно ні Росії, ні Путіна, щоб думати, що українці погані. Але ці 10% поляків ніколи навіть не були в Україні», – зауважив Ян Пекло.

Що ж до останніх конфліктів, які виникли між Україною та Польщею з приводу історичного минулого, то, на думку посла, між політичними елітами держав є розуміння, що сьогодні головна загроза йде з боку Росії, а відтак потрібно відкласти свої суперечки.

«Україна та Польща, не дивлячись ні на що, продовжують тісну співпрацю. Є низка проектів між країнами, також в Україні працюють п’ять Польських консульств. Зрештою, діє безвізовий режим, який є чи не найважливішим для України, адже це найкраща зброя, яка може бути проти Росії та її імперіалізму», – наголосив Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Ян Пекло.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 09:08 :25