п'ятниця, 25 травня, 2018, 21:15 Політика
Легендарний український футболіст розповів про свій другий дім в Англії
ZIK
ZIK

Англія – це сьогодні другий дім легенди футболу Андрія Шевченка, адже у цій країні народилися три його сини, які там зараз навчаються.

Про це йшлося в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK, гостем якої став  головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко.

Відповідаючи на запитання, чому 2006 року він покинув клуб «Мілан» і перейшов до лондонського «Челсі», Андрій Шевченко зазначив, що це було спільне рішення із родиною.

«Окрім того, це було моє зважене рішення. Я вже багато грав у цьому клубі, я виграв багато, і для мене було важливо розуміти подальшу свою долю. Я вирішив спробувати новий клуб, нову країну. Ми говорили на цю тему з дружиною», – розповів колишній футболіст.

Гість програми зазначив, що ніколи до того не грав в Англії, тож для нього це був новий виклик. Андрій Шевченко повідомив, що до того був знайомий із власником клубу «Челсі» Романом Абрамовичем уже три роки: «І ні для кого не секрет, що у «Челсі» мене запрошували протягом трьох років».

Запропонований гонорар, продовжив він, не відіграв якоїсь значної ролі у прийнятті рішення, адже умови були приблизно такими ж, як були у «Мілані».

Андрій Шевченко пригадав, що італійську мову до рівня, щоб вільно спілкуватися та дивитися фільми, вивчив за 2-2,5 року. З англійською, хоч і довелося витратити трохи більше часу, зізнався футболіст, теж дуже добре. Андрій Шевченко також розповів, що вивчав мови із вчителями.

Гість програми зауважив, що періоди його гри у «Мілані» та «Челсі» неможливо порівнювати.

«Гра у «Мілані» у мене була таки доволі тривала. Я розпочинав у більш ранньому віці, можна сказати, що це пік моєї кар’єри. У «Челсі» я переїхав уже гравцем більш у віці, мені було 30 років, тому це десь уже кінцева стадія моєї кар’єри, тому я відіграв ще 6 років. Звичайно, «Мілан» був для мене більш щасливий, ніж «Челсі», але experience, який я отримав у «Челсі», для мене теж дуже корисний», – розповів Андрій Шевченко.

Гість програми зазначив, що досі, уже 11 років, живе в Англії, де народилися три його сини, які там вчаться. Андрій Шевченко погодився, що для нього у цій країні зараз – другий дім.

«Так, база сім’ї – там», – зазначив він.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 21:54 :21