Автор розслідування ВВС прокоментував заяву Банкової про «фейковість» інформації

ZIK

Автор розслідування ВВС про «платну» зустріч Петра Порошенка із Дональдом Трампом Пол Вуд відреагував на заяви Адміністрації президента, де інформацію, викладену виданням назвали «фейком». Він підкреслив: Британська служба новин буде наполягати на правдивості оприлюднених фактів.

Про це у соцмережах Вуд заявив редакторам інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі».

Редактори телеканалу ZIK зв’язались із автором розслідування ВВС Полом Вудом, аби той прокоментував реакцію в Адміністрації Президента на купівлю Порошенком права зустрічі із Трампом за 400 чи 600 тисяч доларів. Однак, через контракт із ВВС, Вуд не зміг доєднатись до обговорення скайпом, та все ж дав коментар журналістам у соцмережі.

«Звісно, ми постійно робимо брехливі статті за гроші. При тому, моя особиста політика – ніколи не брати маленьких хабарів», – іронізував Вуд.

Разом із тим журналіст підкреслив: насправді ж джерела ВВС є «достовірними та поінформованими у тому, що дійсно відбувалося».

«Ми наполягаємо на нашій історії», – заявив Вуд.

«В Україні чимало хто говорив, що Пол Вуд – невідомий журналіст. Та хочу наголосити, що у жовтні 2013 року він отримав престижну світову новинну та документальну премію «Еммі», що присуджується Міжнародною академією телебачення», – додала ведуча проекту Наталка Лятуринська.

У свою чергу присутній у студії політолог Андрій Золотарьов наголосив: хоча у різноманітних іноземних виданнях справді можна розміщувати певну інформацію за гроші, та не у випадку із ВВС. Мовляв, там серйозно займаються перевіркою інформації та дотримуються журналістських стандартів.

«Та, на скільки мені відомо з розмов із американськими спеціалістами, вони також беруть кеш. Тому це нелегко перевірити. Тим більше, якщо людина офіційно не оформлена лобістом, то й не може брати ці кошти», – зазначив Золотарьов.

Тому не виключено, що британський журналіст отримав інсайд від правоохоронних органів. Та, оскільки у нас немає усієї інформації, можемо сподіватись лише, що правда відкриється з часом.

«Та підкреслюю, що ВВС це не «Sun», яке оприлюднювало фейки про атаки Іділ у Києві. Британська служба новин серйозно ставиться до перевірки інформації. Адміністрації Президента потрібно здійснювати адвокацію свого патрона не так по-дебільному», – заявив Золотарьов.

Читайте також: Рибачук про гроші за зустріч із Трампом: Янукович колись платив $5 млн – сміявся весь істеблішмент

Loading...