п'ятниця, 25 травня, 2018, 14:56 Політика
Антикорупційним судом влада вкотре обманює міжнародних партнерів, – Доній
ZIK
ZIK

Антикорупційний суд буде створений, а західні партнери будуть обмануті. В них буде ілюзія впливу, а насправді суд не зможе реально працювати таким чином, щоб розглядати справи українських топ-корупціонерів.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політолог Олесь Доній.

«Найсмішніше, коли депутати, говорячи про антикорупційний суд, посилаються на вірність клятві Конституції. Це збіговисько «кнопкодавів» має нахабство ще щось говорити про вірність Конституції», – заявив Олесь Доній.

Він переконаний в очевидності того, що Верховна Рада – не самостійний орган. Мовляв, депутати не спроможні мати власну думку, відстоювати її і голосувати згідно власного сумління.

«Вказівки щодо того, як голосувати, приходять згори. Для більшості ці вказівки приходять з Адміністрації президента. Голоси на ухвалення чи не ухвалення певного рішення у Петра Порошенка є. В даному випадку власне небажання депутатів не голосувати пов’язане з тим, що вони бояться, що від Петра Порошенка ниточка може дійти і до когось з них, не є вирішальним», – запевнив політолог.

Експерт переконаний, що коли згори прийде вказівка проголосувати за законопроект про антикорупційний суд в певному вигляді, депутати проголосують.

«Він буде створений, а західні партнери в черговий раз будуть обмануті. У них буде ілюзія впливу, а насправді цей антикорупційний суд не зможе реально працювати таким чином, щоб розглядати справи оточення Президента Порошенка», – наголосив фахівець.

Зараз час затягується виключно зі сподіванням максимально «відгризти» частку впливу на суд.

«Українська влада переконана, що МВФ зважить на те, що у нас війна, подумає, що ці кошти потрібні нам на стримування Росії, і піде на компроміс. Фактично, таким чином влада шантажує міжнародні інституції війною і тим, що ці кошти потрібні на захист України і всієї Європи», – заявив екс-нардеп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 21:37 :35