Новини » Світ 24 травня, 2018, 10:09
В ЄС завершили переговори щодо програми оборонного промислового розвитку
Фото: NATO/Flickr
Фото: NATO/Flickr

Європейський парламент та Рада ЄС завершили переговори щодо Європейської програми оборонного промислового розвитку (EDIDP), запропонованої Єврокомісією.

Про це йдеться у повідомленні на сайті ЄК, – повідомляє «Європейська правда».

EDIDP є ключовим елементом Європейського фонду оборони, започаткованого в червні 2017 року. Метою цього проекту є заохочення співпраці у розробці технологій та обладнання, необхідних для вирішення спільних завдань оборони та безпеки.

ЄС у рамках програми EDIDP співфінансує проекти (500 млн євро передбачені в 2019 та 2020 роках), які реалізуються принаймні трьома підприємствами щонайменше у трьох державах-членах.

Для прототипів до 20% вартості може покриватися програмою, тоді як для інших дій, таких як дизайн або тестування, фінансування може зрости до 100%.

«Ця програма є частиною наших більш широких зусиль, спрямованих на створення надійного оборонного союзу, який захищає своїх громадян. З цією угодою ми будуємо стратегічну автономію ЄС та активізуємо конкурентоспроможність оборонної промисловості ЄС. Крім того, на період 2021-2002 років, як частину майбутнього бюджету ЄС, ми щойно запропонували виділити 13 млрд євро на Європейський оборонний фонд», – сказала єврокомісар з питань внутрішнього ринку, промисловості, підприємництва та малих та середніх підприємств Ельжбета Беньковська.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 15:13 :29