В армії Південної Кореї частину військових замінять роботами

Південнокорейські військові будуть прагнути включити безпілотні бойові системи у звичайні військові частини, починаючи з 2024 року.

Про це повідомляє «Новое время», посилаючись на Defense Aerospace.

Зазначається, що це відбувається на тлі скорочення чисельності населення.

Джерела повідомили, що військові на початку цього року вивчали вплив формування бойових одиниць, які створені з людей і безпілотних систем-роботів, а потім повідомили про результати представнику Міноборони.

У дослідженні зроблено висновок про те, що армія може використовувати безпілотні розвідувальні засоби, безпілотні літальні апарати і безпілотних роботів для виявлення мін. ВМФ міг би покладатися на безпілотні наземні і підводні транспортні засоби, а військово-повітряні сили могли купувати безпілотні зенітні системи.

Повідомляється, що Агентство розвитку оборони (ADD) розробляє ці системи і пов’язані з ними технології.

У дослідженні говорилося, що безпілотні розвідувальні машини можуть виконувати роботу близько 500-600 солдатів. При цьому повністю автоматичні безпілотні бойові турелі на самохідних гаубицях K9 Thunder дозволить вивільнити 2 тисячі осіб. Один військовий чиновник сказав, що така турель може бути створена протягом трьох років.

Іншими автоматизованими системами в розробці є безпілотні танки і «dronebots», від комбінації слів drone і robot.

Південна Корея в даний час переживає демографічну кризу. Сьогодні чисельність населення країни становить близько 50 мільйонів людей. За прогнозом ООН, до 2050 року населення країни скоротиться до 40 мільйонів осіб.

Loading...