четвер, 24 травня, 2018, 17:12 Суспільство
Українська армія має проблеми, які тягнуться ще з Радянського Союзу, – Кривенко
ZIK
ZIK

Однією з найбільших проблем української армії є відсутність відповідальності офіцерів. Адже бувають моменти, коли вони брешуть, а військовослужбовці не можуть вплинути на ситуацію.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» сказав учасник бойових дій Сергій Ульянов.

«Зради нема. Є проблеми, які тягнуться ще з часів Радянського Союзу. Це та ж тема добровольців, військовослужбовців. Їхні питання – це наслідок відсутності персональної відповідальності офіцерів», – підкреслює Сергій Ульянов.

Зараз нема механізму, згідно якого військовослужбовець з нижчим званням може впливати на офіцерів, звертає увагу учасник бойових дій.

«Є дуже багато інформації і доказів стосовно того, що офіцери часто брешуть. На останньому засіданні у міністра оборони вони були присутніми. На моє питання, що робити із неправдою – радили звертатися у суди. Тоді ж навіщо нашому війську генерали? Я наївся від душі армійського і бюрократичного ідіотизму. І поки в армії не буде реальної реформи, то будь-які дискусії – це лірика», – переконаний Сергій Ульянов.

Водночас народний депутат позафракційний Віктор Кривенко вважає, що обговорювати проблеми армії – важливо.

«Майже дві тисячі квартир отримали військовослужбовці. На першому етапі ми дали гроші обласним адміністраціями. Коли ж побачили, що адміністрації деякі з них купили у півтори рази дорожче, я написав у прокуратуру заяву про злочин – реакції ніякої не було. Потім ми змінили співпрацю і зробили так, щоб кошти напряму йшли людям. На мою думку, всі є добровольцями, окрім тих, хто потрапили до війська по призову. Просто одні люди із контрактами і соціальними гарантіями, а інші – без гарантій», – додає Віктор Кривенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 21:46 :29