Новини » Політика 24 травня, 2018, 18:44
Три-чотири дні будемо спостерігати активізацію протистояння на Донбасі, – Снєгирьов
ZIK
ZIK

Загострення на Донбасі – це елемент військово-політичного тиску Російської Федерації на Україну та Захід, щоб ми погодилися саме на російський план введення миротворців.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив співголова громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

Гість програми звернув увагу на те, що загострення ситуації на Донбасі відбувається напередодні важливих міжнародних зустрічей.

«І 23 травня не випадково була заява представників МЗС РФ, що на Донбасі відбувається загострення ситуації. Відповідно, російська сторона «стурбована» проблемою, і саме це питання буде обговорюватися на зустрічі двох президентів – Путіна й Макрона. Але знову ж таки, Росія намагається нав’язати своє бачення миротворчої операції і питання врегулювання військового конфлікту на сході України», – каже Дмитро Снєгирьов.

Не випадковим є і той момент, додає експерт, що на зустрічі Путін-Меркель було запропоновано й озвучено бачення Росії щодо введення миротворців.

«Росією було запропоновано, що країн НАТО у миротворчій місії не має бути. Ба більше, Путін заявив, що це буде виглядати як охоронна місія. Тобто це не повномасштабна миротворча операція. Усі ці «меседжі» були озвучені російською стороною, і Німеччина на це фактично погодилася», – зауважив Снєгирьов.

Відтак, вважає він, загострення на сході України – це елемент військово-політичного тиску Російської Федерації на Україну та Захід.

«Зокрема з метою змусити Україну, а в першу чергу, наших західних партнерів, пристати саме на російський план введення миротворців.

А як тільки зустріч закінчиться, а так показує практика, ескалація військової напруги піде на зменшення. Але у найближчі 3-4 дні ми будемо спостерігати активізацію військового протистояння», – підкреслив співголова громадської ініціативи «Права справа».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 09:27 :17