Новини » Суспільство 24 травня, 2018, 23:27
Супрун пояснила, що небезпечні не самі антибіотики в м’ясі, а стійкі до них бактерії

Використання антибіотиків на фермах – досить поширена практика. Тварини отримують антибіотики не тільки для лікування інфекцій, але і для їх профілактики, а також поліпшення росту. Тому антибіотики можуть бути присутніми в м’ясі, яке ми купуємо.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала в.о. голови МОЗ Уляна Супрун.

За її словами, якщо антибіотиків більше норми, вони порушують кишкову мікрофлору або викликають алергії, але це дуже малоймовірно. Адже зазвичай антибіотики виводяться з організму тварини з сечею.

На виробництвах введення антибіотиків повинні припинити за кілька днів до забою, і тоді їх вміст у м’ясі буде мінімізований, пояснює Супрун.

«Зазвичай, коли м’ясо тварини, яка вживала антибіотики, надходить у продаж, там залишаються вже залишки, або уламки цих препаратів. Більшість з них потім знищується під час термічної обробки м’яса – смаження, варіння, приготування в мікрохвильовій печі і запікання. Тому загрозу перш за все представляють не антибіотики в м’ясі, а стійкі до них бактерії, які також там можуть бути присутні. Такі бактерії нечутливі до антибіотиків, а значить від хвороб, які вони викликають, вилікуватися дуже важко», – пояснила Супрун.

За її словами, до першопричин формування стійких бактерій відносяться надмірне використання антибіотиків у тваринництві, використання в субтерапевтических дозах (коли дають «на всякий випадок»), застосування «людських» антибіотиків для тварин і недотримання санітарних норм на фермах. Зараз існують бактерії зі стійкістю до антибіотиків, наприклад, збудники пневмонії та туберкульозу.

«Якщо тенденція зі стійкістю бактерій продовжить набирати обертів, цілком ймовірно, що людство повернеться до часів, коли хвороби, які ми, здавалося б, уже побороли, знову будуть забирати мільйони життів», – підкреслила вона.

Людина може заразитися стійкими до антибіотиків бактеріями швидше з середовища, а якщо з м’яса, то в разі харчового отруєння, вживання недостатньо обробленої їжі або при контакті з сирим м’ясом.

Також Супрун дала поради, як захиститися від харчових стійких до антибіотиків інфекцій:

готуйте м’ясо до повної готовності;

мийте руки після контакту із сирими м’ясом, птицею або морепродуктами;

мийте також все кухонне приладдя;

прохолоджуйте їжу до +4 градусів протягом 2-х годин після приготування, влітку – протягом однієї години; – відокремлюйте сире м’ясо, яйця і рибу від інших продуктів;

використовуйте різні дошки для продуктів, які їдять сирими, і м’яса і риби;

мийте руки після контакту з тваринами, вольєрами тварин і птахів або їх фекаліями;

повідомляйте про випадки кишкових інфекцій лікареві.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 09:23 :52