Новини » Політика 24 травня, 2018, 21:25
Соболєв: Статистика виконання судових рішень шокує – не більше 10%
ZIK
ZIK

Статистика щодо кількості виконаних судових рішень шокує. Лише вдумайтесь у те, що в Україні виконується не більше 10% рішень судів.

Про це в ефірі програми ДокаZ з Олексієм Шевчуком на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Батьківщини») Сергій Соболєв.

Нардеп розповів, що раніше як член комітету ВРУ з питань правової політики він отримував статистику щодо кількості виконаних судових рішень. Гість програми зазначає, що ця цифра шокує.

«Я ніколи не вірив у це, я перепровіряв дані, але ніколи вище 10% цей індекс не був. Лиш вдумайтесь у те, що виконується лише 10% судових рішень!

Уявляєте, що таке добитися справедливого рішення! А ми нарікаємо на суддів. Та судді повинні першими виходити на прес-конференції і заявляти про те, що відбувається у країні.

Вища рада правосуддя також повинна казати, що лише кожне 10 рішення суду виконується», – наголосив народний обранець.

Соболєв додав, що особисто знає десятки випадків, коли рішення суду, які вступили у силу та які неможливо оскаржити, не виконуються.

«І найяскравішим прикладом є ситуація довкола директора Бердянського морського торговельного порту. А я знаю ситуацію досконало. Ця людина довела, що можна працювати навіть в умовах російської окупації Криму, перетину Керчинської протоки, людина зробила неймовірне! Але його знімають із посади.

Та він доводить незаконність цього рішення, колектив майже кожного тижня виходить на акції протесту, вимагаючи повернення керівника порту, при якому зарплата була в рази більшою, платежі у бюджет були в десятки разів більшими, а виконавча служба ніяких рішень не приймає.

Тому давайте подивимося, скільки Державна виконавча служба Міністерства юстиції України не змогла довести до виконання рішень судів? Виявиться, що виконується лише 1 із 10 рішень. Ось це є найшокуюча цифра», – підкреслив Єгор Соболєв.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-27 13:04 :49