Новини » Економіка 24 травня, 2018, 14:45
Селяни просять відремонтувати дорогу, де будували Бескидський тунель

Мешканці села Опорець Сколівського району, після заходів з відкриття Бескидського тунелю, передали для Президента Петра Порошенка звернення з проханням відремонтувати дорогу до Славська, яка була зруйнована, зокрема, під час руху техніки у процесі будівництва тунелю.

Про це кореспонденту ІА ZІК повідомили мешканці села.

З їх слів, 15 км дороги до Славська обіцяли відремонтувати після будівництва тунелю, однак досі цього не зробили.

Як повідомила мешканка села Анна Когуч, сільська рада, вчителі, мешканці села підготували з цього приводу звернення до Президента, яке передали через представників Укрзалізниці.

За даними «Укрзалізниці», будівництво Бескидського тунелю, що розташований на межі Львівської та Закарпатської областей, профінансовано за рахунок коштів ПАТ «Укрзалізниця» із залученням кредитних коштів МФО, зокрема Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках проекту «Впровадження швидкісного руху пасажирських поїздів на залізницях України» та Європейського інвестиційного банку в рамках проекту «Бескидський залізничний тунель».

З початку реалізації проекту профінансовано 2,2 млрд грн з ПДВ, із яких кошти ЄБРР – 526,8 млн грн, ЄІБ – понад 1 млрд грн, власні кошти Укрзалізниці – 666,5 млн грн. Вартість виконаних робіт 2 394 221 тис. грн з ПДВ.

Новий тунель зведено на відстані 30 метрів від старого одноколійного. 26 вересня 2017 року підрядник ПрАТ «Інтербудмонтаж» завершив основні роботи зі спорудження двоколійного Бескидського тунелю: його проходку, постійне оздоблення склепіння та стін тунелю. Роботи тривали з 29 жовтня 2013 року.

Довжина тунелю – 1764,5 м, ширина –10,5 м, висота – 8,5 м.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 01:45 :53