четвер, 24 травня, 2018, 16:43 Політика
Садовий заперечує переговори з Гриценком про об’єднання

Об’єднання «Самопоміч» не бере участі в жодних переговорах щодо висунення кандидатів в президенти України.

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті партії.

«Ані лідер партії Андрій Садовий, ані будь-хто з публічних фігур партії не отримували жодного мандата на проведення таких переговорів і не вели їх. Просимо всіх українських політиків надалі утриматись від некоректного згадування Об’єднання «Самопоміч» та його лідера в публічній площині», – зазначили у «Самопомочі».

«Я доволі часто маю зустрічі як з українськими політиками, так і з закордонними. Президент сюди любить приїжджати, Прем’єр, лідери партій, інші відомі люди. Аура тут, мабуть, добра. Якби кожну таку зустріч називали «переговорами про об’єднання», то це не мало б нічого спільного з реальністю. При всій повазі до перелічених мною осіб», – заявив лідер «Самопомочі» та мер Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, раніше лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко заявив про наявність переговорного процесу щодо спільного кандидата в президенти, в якому буцімто бере участь і лідер «Самопомочі» Андрій Садовий.

В інтерв’ю ІА ZIK Гриценко зазначив, що вже у вересні об’єднана демократична опозиція має визначитись з єдиним кандидатом у президенти.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 04:32 :14