четвер, 24 травня, 2018, 21:37 Політика
Рибачук: Ющенко вважав, що для розквіту України достатньо лише зламати режим Кучми
ZIK
ZIK

Я пам’ятаю, яким ентузіастом був Ющенко на посаді голови Національного банку, як вдало він проводив реформи в уряді. Можливо, на посаді президента на нього вплинуло отруєння.

Таку думку висловив віце-прем’єр-міністр України з питань європейської інтеграції у 2005 році Олег Рибачук у ефірі програми «Voxpopuli» на телеканалі ZIK.

«Зараз я значно краще знаю відповідь на питання, чому Вікторові Ющенку не вдалося стати успішним президентом, ніж це було 10 років тому. Мені здається, що коли Ющенко прагнув стати президентом, то вважав, що достатньо тільки зламати режим Кучми і дати людям свободу, а після того Україна розквітне», – пригадав Рибачук.

Він підкреслив, що Ющенко не бачив і не відчував власної відповідальності за те, якою має стати Україна, і що він має зробити, щоб досягнути цих змін.

Соратник третього президента України зазначив, що з 1994-го по 2005-й рік він був єдиною людиною, хто постійно перебував поряд із Віктором Ющенком. Відтак бачив, що протягом всього цього періоду Ющенко особливо не переймався підбором своєї команди.

«Я пам’ятаю, яким ентузіастом був Ющенко на посаді голови Національного банку, як вдало він проводив реформи в уряді. Можливо, на посаді президента на нього вплинуло отруєння.

Але коли він став головою держави, то відверто не знав, заради чого це зробив, чого прагне досягти, і хто йому в цьому мав би допомагати», – визнав Олег Рибачук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 17:02 :03