Новини » Політика 24 травня, 2018, 10:21
Порошенко: Бескидський тунель наблизить Україну до ЄС
Бескидський тунель. Фото: dyvys.info
Бескидський тунель. Фото: dyvys.info

Новозбудований Бескидський тунель, який відкриють сьогодні, 24 травня, зробить Україну ще ближчою до Євросоюзу, адже він є частиною транспортного коридору до країн Європи.

Про це повідомив Президент України Петро Порошенко у Facebook.

«До відкриття двоколійного Бескидського залізничного тунелю залишаються лічені години. Це не лише найбільший інфраструктурний проект, реалізований у нас в країні протягом останніх десятиліть. Це проект, завдяки якому Україна стає ще ближчою до Європейського Союзу, а Євросоюз – до України. Адже він – частина міжнародного транспортного коридору, який прямує територією Італії, Словенії, Угорщини, Словаччини, України та далі на схід. Тут проходить до 40% наших транзитних вантажів у напрямку Західної і Центральної Європи», – зазначив Порошенко.

Він також наголосив, що Бескидський тунель – символ масштабного оновлення країни, переходу до сталого розвитку.

 

Довідка.

За даними «Укрзалізниці», будівництво Бескидського тунелю, що розташований на межі Львівської та Закарпатської областей, профінансовано за рахунок коштів ПАТ «Укрзалізниця» із залученням кредитних коштів МФО, зокрема Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках проекту «Впровадження швидкісного руху пасажирських поїздів на залізницях України» та Європейського інвестиційного банку в рамках проекту «Бескидський залізничний тунель».

Загальна кошторисна вартість проекту становить 2 931 734 тис. грн.

Новий тунель зведено на відстані 30 метрів від старого одноколійного. 26 вересня 2017 року підрядник ПрАТ «Інтербудмонтаж» завершив основні роботи зі спорудження двоколійного Бескидського тунелю: його проходку, постійне оздоблення склепіння та стін тунелю. Роботи тривали з 29 жовтня 2013 року.

Довжина тунелю – 1764,5 м, ширина –10,5 м, висота – 8,5 м.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 01:04 :34