Новини » Львів 24 травня, 2018, 13:26
По Городоччині та Самбірщині промчав автопробіг, присвячений пам’яті українських героїв

З нагоди Дня Героїв, учора, 23 травня, за ініціативи Городоцьких РДА ї та районної ради пройшов вже традиційний патріотичний автопробіг.

Пам’ять про тих, хто віддав життя за Україну та незалежність держави, учасники автопробігу вшанували покладанням квітів та хвилиною мовчання, а також взяли участь у панахидах, які відправили місцеві священики на могилах новітніх українських героїв. Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на дані Городоцької РДА.

Учасники автопробігу по Городоччині – керівний склад району та міста, члени громадських організацій та небайдужа молодь, відвідали могили лицарів Небесної Сотні: Івана Бльока, Володимира Жеребного та Володимира Топія і полеглих воїнів АТО: Тараса Кулєбу, Андрія Одуху, Віктора Земзерова, Івана Сирватку, Михайла Самсона, Назарія Попадика, Івана Альберта, Богдана Яценка та Андрія Юргу. Маршрут пробігу: м. Городок – с. Суховоля – с. Заверещиця – с. Дроздовичі – м. Судова Вишня (Мостиський район с.Дубаневичі – м. Рудки (Самбірський район) – м. Комарно – с. Нове Село.

У цьогорічному городоцькому автопробігу взяло участь близько двох десятків учасників.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 18:17 :23