четвер, 24 травня, 2018, 15:32 Львів
Організаторам виробництва фальсифікованого цементу на Львівщині повідомили про підозру
Фото: Відділ комунікації поліції Львівської області
Фото: Відділ комунікації поліції Львівської області

Правоохоронці повідомили про підозру організаторам виробництва фальсифікованого цементу, який реалізовували під відомими брендами. Підпільний цех у Миколаївському районі Львівщини був викритий ще торік.

Як повідомили у Нацполіції області, підпільний цех виробничою потужністю до п’ятдесяти тон суміші за добу був розташований в орендованих складських приміщеннях у Миколаївському районі, де на технологічному обладнанні промисловим способом виготовляли будівельний фальсифікат без дотримання стандартів. На мішки з фальсифікатом зловмисники наносили реквізити відомих виробників цементу.

«Під час санкціонованих обшуків, проведених у 2017 році,було вилучено більше чотирьохсот тон фасованого у мішки готового фальсифікату цементу, більше вісімдесяти тон підготовленої цементної суміші, а також сімдесят тисяч готівкових гривень, виручених від продажу вже готової продукції», – повідомили у поліції.

Фото: Відділ комунікації поліції Львівської області
Фото: Відділ комунікації поліції Львівської області

Встановлено також причетність до незаконної діяльності цеху двох організаторів – 40 та 39 річних мешканців Миколаївського району Львівської області.

Їм повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.229 зн.3 (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) КК України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від трьох тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією і знищенням відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувалися для її виготовлення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 00:53 :59