четвер, 24 травня, 2018, 17:23 Суспільство
На четвертому році війни мусимо мати єдину структуровану армію, – нардеп
ZIK
ZIK

Після чотирьох років війни армія уже мусить бути структурованою. Добровольцям варто легалізуватися та перейти до підрозділів ЗСУ. Однак, цей перехід має бути лише добровільним, без остраху неотримання пільг.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив народний депутат Віктор Кривенко.

Обговорюючи проблеми отримання військовослужбовцями землі, він наголосив: зараз у рамках фінансової децентралізації усі кошти надійшли на місця. Тому уже до громади питання, яку владу вона обрала та як та здатна діяти у цих ситуаціях.

«Якщо d Одесі явка була 29% і пройшов Труханов, який спочатку говорив, що «народ Криму визначився на референдумі», а потім вишивав рушники національної єдності, то його все одно обрали одесити. Адже за нього проголосував і 71% тих, хто не прийшли», – зауважив Кривенко.

Тому він підкреслив: якщо бійцям АТО не видають ділянок, вони повинні змінити цю ситуацію, у тому числі, і своїми голосами на наступних виборах.

«Однак, наприклад, у Львівській області ‘ більше ста об’єднань учасників АТО. Багато із них складаються всього із кількох осіб. Замість того, щоб об’єднатись, вони розпорошені», – наголосив нардеп.

Понад те, за його словами, дійшло до того, що бізнесмени використовують ці структури для усунення конкурентів.

«Дійшло до того, що навіть деякі забудовники хваляться між собою про велику кількість підпорядкованих «атошних організацій», які можуть і паркан конкурентові знести», – розповів Кривенко.

Разом із тим він зауважив: зараз відбувається суттєва ескалація конфлікту на сході. Тому потрібно, щоб усі бійці розуміли, що вони та їхні родини захищені від можливих негативних наслідків.

«Треба, щоб кожен боєць і його родина знали: якщо щось станеться, вони отримають житло», – акцентував Кривенко.

Окрім того, він і підкреслив: вважає, що армію нарешті потрібно структуризувати, а добровольцям – перейти у лави ЗСУ, Мінооборони чи СБУ.

«Мені здається, що армія має бути професійною і усі повинні отримувати зарплату. Адже частина людей просто хоче бути махновцями зі зброєю. Вони справді патріоти і борються за державу, але на четвертому році війни нам потрібно мати єдину структуру. Адже добровольці, фактично, вмонтовані у військову машину та перебувають на найважчих напрямках», – вважає Кривенко.

Однак їх перехід має бути добровільним.

«Їх не мають змушувати вступати туди за пільги. Адже саме вони першими пішли ризикувати життям, щоб захистити українців», – підкреслив депутат.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 22:11 :40