Новини » Політика 24 травня, 2018, 3:30
Марат Гельман: Політика в Україні перестала бути привабливою
ZIK
ZIK

Дуже часто люди критикують Порошенка, але при цьому жодного альтернативного політика вони назвати не можуть. А це означає, що політика в Україні перестала бути привабливою.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив російський публіцист та галерист, колишній директор музею сучасного мистецтва PERMM у Пермі, політтехнолог Марат Гельман.

«Останнім часом я спостерігаю, що люди почали іти з політики. Тобто політична діяльність в Україні перестала бути привабливою.

І найперше кидається в очі те, що люди критикують Порошенка, але при цьому жодного альтернативного політика вони назвати не можуть.

Відповідно це означає, що політика, як така, перестала бути привабливою»,– зауважив Марат Гельман.

Політтехнолог каже, що все більше людей в Україні покидають політику та ідуть працювати у менш стресові сфери.

«Звичайно, це результат усіх тих подій, які відбуваються в Україні, зокрема, військових. Але це також наслідок того, що в країні немає гарних проектів.

Наприклад в Одесі є енергія, але немає проекту. А все через те, що місто втратило комунікацію і не може повноцінно брати участь у національній київській політиці.

Та саме місцева влада повинна створювати проекти»,– наголосив гість програми.

Водночас Марат Гельман пояснив, що проект – це картина майбутнього міста, яка має сподобатися перш за все його жителям.

«Усі хочуть одного – Європи. Залишилося лише намалювати шлях. І він не обов’язково має бути правильним. Культурне, інтелектуальне середовище має складатися з різних переходів загального розуміння того, де ми знаходимося і того, куди ми хочемо. Тому нехай буде 100 різних проектів, але, коли ми запросимо лідера, він має бути усередині цього простору. От цього я не побачив в Одесі. У місті немає інституту, органу, немає міської еліти, яка б сказала, що у неї є ідея, як це зробити»,– зазначив галерист.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 03:47 :04