Новини » Політика 24 травня, 2018, 20:47
Дві третини топ-чиновників були зняті з міжнародного розшуку за генпрокурора Луценка, – нардеп
ZIK
ZIK

Я проаналізував, за яких генеральних прокурорів відбулося зняття з міжнародного розшуку топ-чиновників. Як виявилося, 2/3 із них були зняті з розшуку при генпрокурорі Луценку.

Про це в ефірі програми «ДокаZ з Олексієм Шевчуком» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України з фракції «Батьківщини» Сергій Соболєв.

«Я проаналізував, за яких генеральних прокурорів відбулося зняття з міжнародного розшуку топ-чиновників. Мене ця цифра вразила. Якщо брати ключових посадовців, то 2/3 із них були зняті з розшуку при генпрокуророві Луценку», – розповів пан Соболєв.

За його словами, це сталося попри те, що подання готувалися іншими прокурорами, і всі обставини надавалися.

«Вони тоді чомусь підлягали розшуку, а за Луценка їх знімали один за одним. Я розумію, що минає багато часу, коли прокуратура мала подати доказову базу, а не лише базу з емоціями. Коли серед них ми бачимо всіх перших осіб в оточенні Януковича, то розумієш, що, можливо, це система», – вважає нардеп.

Як зауважив гість програми, для нього дві справи Онищенка і Злочевського йшли паралельно.

«Я ніколи не забуду, як після подання на Онищенка Юрій Віталійович заявив, що це не політична розправа, бо є така справа «Бурісми» Злочевського. Потім ця справа починає згасати і закінчується компенсацією, яка не відповідає нанесеній шкоді. Згодом там з'являються політичні заяви, що там є відомі особи, як син Байдена, Олександр Кваснєвський.

Потім починаєш розуміти, чому такий вибірковий підхід. Далі йдуть плівки Онищенка, де є прізвище Злочевського, на яке звернув увагу Президент, де йдуть домовленості. Потім виявляються обставини, які ще раз показують, що це політичне замовлення», – зазначив Сергій Соболєв.

На запитання ведучого, чи погоджується він із твердженням, що генпрокурор бере участь у політичних перипетіях країни, пан Соболєв відповів, що це не має бути чимось надзвичайним, бо посада і кримінальні провадження передбачають політичні гучні справи.

«Вони потім повинні бути доведені в судах. Але з цим чомусь починається велике страждання», – констатував нардеп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 12:45 :04