четвер, 24 травня, 2018, 13:42 Суспільство
«Добрий ZIK» втілив мрію водія трамваю, яка займається відеоблогінгом
ZIK
ZIK

Лідія Филипчук уже 30 років кермує трамваєм. Крім того, має незвичне захоплення – жінка займається відеоблогінгом, а тому мріє удосконалити свої навички у цій справі.

Про це йдеться в програмі «Добрий ZIK» на телеканалі ZIK. 

Водієві львівського трамваю Лідії Филипчук вдалось стати особливим працівником.

«Не всі її розуміють, часто кажуть: «Навіщо це тобі потрібно?». Для мене її захоплення стало цікавою несподіванкою», – говорить друг Лідії Олександр Арєстархов.

«У кожній професії не люблять людей, які хочуть щось досягнути. Вона із кабіни водія знімає на смартфон все, що трапиться. Наприклад, те, як хтось залишив автомобіль на колії», – додає подруга Лідії Вікторія Якимович.

Коли Лідія вперше приїхала у Львів, її зачарував трамвай. У 80-тих вона вступила на факультет журналістики і паралельно відвідувала курси водіння.

«Робота у трамвайному ДЕПО мала бути тимчасовою. Аж тільки тоді, коли пропрацювала там п’ять років – призналася матері. Я просто боялася, що мене не підтримають. Втім, мені дуже подобається кермувати трамваєм. Поряд з тим, я втілюю мрію своєї юності – знімаю блог. Через це я є білою вороною у колективі», – розповідає героїня проекту Лідія Филипчук.

Кожна зміна Лідії починається із того, що жінка налаштовує свій смартфон.

«У 2013 році я зареєструвалася у соціальних мережах і почала втілювати свої задуми. Я фільмую різні нарізки. Наприклад, те, як наші пішоходи дуже люблять порушувати правила дорожнього руху, перебігати перед трамваєм.  Не знаю, скільки я врятувала людей, коли різко гальмувала», – ділиться героїня проекту Лідія Филипчук.

«Вона не боїться говорити відверто про проблеми. Хоч і розуміє, що завтра може за це отримати на горіхи», – зауважує знайома Лідії Вікторія Ейсманд.

Знімає водій-блогер цікавих пасажирів, тварин, правопорушників на дорозі – будні своєї праці. Поза роботою і цікавим захопленням у жінки немає нічого. Щовечора після насиченого дня вона повертається у порожню квартиру багатоповерхівки, де її ніхто не чекає. Усе її особисте життя – це кабіна водія і колії, якими вона щодня їздить.

«У мене було велике кохання, яке досі не можу забути. Зізнаюсь, наробила багато помилок в особистому житті. Якби повернути час назад – у багатьох ситуаціях вчинила б по-іншому. Тепер мій трамвай став моєю другою домівкою, адже більшу частину свого життя я провела тут», – розповідає  Лідія Филипчук.

Історія активної Лідії заслуговує на увагу. Тому автори проекту «Добрий ZIK» вирішили підтримати життєрадісну жінку і подарували їй сертифікат на навчання у школі відемонтажу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 03:18 :53