Новини » Регіони 24 травня, 2018, 15:59
30 іноземних делегацій приїхали на Інвестиційний форум на Тернопільщину
30 іноземних делегацій приїхали на інвестиційний форум на Тернопільщину
30 іноземних делегацій приїхали на інвестиційний форум на Тернопільщину

У Тернопільській області розпочався міжнародний Інвестиційний форум «Тернопільщина Invest-2018». Триватиме він 24-25 травня.

Як повідомили IA ZIK у прес-службі облдержадміністрації, у роботі форуму беруть участь понад 500 гостей. З них 200 – представники іноземних країн.

Зокрема, на захід приїхали понад 30 іноземних делегацій, у тому числі представники дипломатичних установ. Представлено всі континенти, крім Австралії.

Відбувається форум на єдиній локації – у Збаразькому замку біля Тернополя. Робота здійснюватиметься у спеціалізованих 5  секціях.

Учасники секції «Агропромисловий комплекс – успішні проекти та нові інвестиційні можливості» обговорять перспективи будівництва заморожувального комплексу для шокового заморожування плодоягідних культур, заводу з глибинної переробки олійних культур та перспективи розвитку виробництва ягідних культур в області. 

Також діятимуть секції «Інструменти підтримки малого та середнього підприємництва», «Енергоефективність та впровадження відновлювальних джерел енергії», «Туризм – перспектива розвитку», «Тернопіль інвестиційний». Зокрема, говоритимуть про створення центру на основі транскордонної співпраці «Трансімперія» і створення індустріального парку «Тернопіль».

Окрім того, в рамках форуму заплановано підписання кількох міжнародних угод про співробітництво.

Захід відбудеться за участі першого віце-прем’єр-міністра України – міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва, заступника міністра закордонних справ України Василя Боднара, президента Американської торговельної палати в Україні Андрія Гундера, голови правління Німецько-Української торговельно-промислової палати Александера Маркуса, заступника директора «Офісу із залучення та підтримки інвестицій «UkraineInvest» Уляни Хром’як.

30 іноземних делегацій приїхали на інвестиційний форум на Тернопільщину
30 іноземних делегацій приїхали на інвестиційний форум на Тернопільщину
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 12:08 :44