середа, 23 травня, 2018, 13:07 Економіка
Японська компанія допоможе модернізувати обладнання українських АЕС
Турбогенератор Рівненської АЕС. Фото: rnpp.rv.ua
Турбогенератор Рівненської АЕС. Фото: rnpp.rv.ua

Міненерговугілля підтримує плани щодо співпраці з японськими компаніями в енергетичній сфері.

Як повідомляє прес-служба відомства, заступник міністра з питань європейської інтеграції Наталія Бойко провела робочу зустріч з компанією «Toshiba».

«Представники компанії продемонстрували презентацію про свою діяльність, досвід відносин з компаніями світу та зупинились на можливих напрямках співпраці в енергетичній сфері України», – йдеться у повідомленні.

У компанії нагадали, що в жовтні минулого року НАЕК «Енергоатом» і японська Toshiba Energy Systems & Solutions Corporation підписали Меморандум про взаєморозуміння в ядерно-енергетичній галузі для розвитку співробітництва з питань модернізації турбогенераторного обладнання атомних електростанцій України. Наступним етапом співпраці стане підписання Меморандуму ПАТ «Турбоатом « (Харків) і Toshiba Energy Systems у червні 2018 року.

Також компанія має намір зробити внесок у підвищення потужності єлектротехнічного обладнання для АЕС, зацікавлена у використанні досвіду України та в реалізації спільних проектів на інших напрямках.

«Сторони переконані, що співпраця у сфері використання ядерної енергії сприятиме стабільному соціально-економічному розвитку України і Японії», – зазначили у відомстві.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 05:05 :56