середа, 23 травня, 2018, 18:25 Політика
В українські політиці аж забагато яскравих особистостей, тому немає лідера, – Мартиненко
ZIK
ZIK

Оскільки яскравих особистостей в українській політиці дуже багато, вибір громадян іще не викристалізувався.

Таку думкув ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив генеральний директор інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» Олександр Мартиненко.

Нагадаємо, згідно з результатами опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення Міжнародного республіканського інституту, партійний рейтинг очолює «Батьківщина». Цю політичну силу готові підтримати близько 9% серед всіх опитаних. Опозиційний блок, БПП, Громадянську позицію Анатолія Гриценка, Радикальну партію підтримують по 5%. Партію «За життя», «Самопоміч» – 4%.  Не голосуватимуть майже 20% опитаних, ще 22% із відповіддю не визначилися.

Олександр Мартиненко зауважив, що в українській політиці «аж забагато» яскравих особистостей, тому немає одного лідера. З його слів, оскільки яскравих особистостей дуже багато, вибір громадян іще не викристалізувався, і цього до виборів може й не відбутися.

Гість програми переконаний, що до списку кандидатів у Президенти напередодні виборів додадуться іще зо два десятки кандидатів, які внесуть свої корективи у список, а перед парламентськими виборами додасться з десяток політичних сил.

«Вони не будуть вирішальними, але відбирати голоси і віддавати їх іншим вони можуть, а це серйозно», – вважає Олександр Мартиненко.

Гість програми, коментуючи дані соціологічного опитування, зауважив, що нині – лише «передстарт», а ось стартові рейтинги будуть після завершення літнього періоду, у вересні.

Директор соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович зазначив, що влада в Україні завжди втрачає рейтинги. «В українців така традиція – ми обираємо і тут же проклинаємо. Можливо, не відразу, але через певний період», – додав гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-18 12:26 :08