середа, 23 травня, 2018, 19:24 Економіка
Уряду сьогодні не відома кількість отримувачів субсидій, – економіст
ZIK
ZIK

Навіть уряду сьогодні не відома достеменна кількість субсидіантів, відтак чисельність коливається від 13 до 20 мільйонів осіб, тобто похибка у 7 мільйонів.

Про це розповів економіст Борис Кушнірук в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Ідея монетизації субсидій є абсолютно правильною і покликана стимулювати населення до економії. Оскільки є дослідження, які чітко показують, що ті родини, які не отримують субсидій, значно економніше ставляться до споживання ресурсів, ніж родини, які мають такі пільги, – це абсолютно ненормальна практика. І саме монетизація має вирішити таку проблему», – зауважив Борис Кушнірук.

Утім, на думку експерта, монетизації має передувати процедура реального обліку тих, хто отримує субсидії та встановлення, чи дійсно ці родини мають право на субсидії.

«Окрім субсидій є багато інших соціальних виплат населенню. Натомість єдиного реєстру осіб, які отримують соціальні трансферти, як не було, так і немає.

І навіть уряду сьогодні не відома достеменна кількість субсидіантів, відтак чисельність коливається від 13 до 20 мільйонів осіб. Дійсно, уряд намагається встановити більш жорсткі вимоги щодо отримання субсидії, але насправді ці дії є доволі смішними», – визнав Борис Кушнірук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 21:53 :00