Новини » Київ 23 травня, 2018, 13:58
Поліція столичної підземки з початку року виявила 12 зечеперів

Майже половина з них – неповнолітні, які, шукаючи нові враження, катаються на зчепах і дахах вагонів відкритих ліній метро.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Для попередження таких фактів, правоохоронці налагодили тісну співпрацю зі співробітниками столичного метрополітену. Через гучномовець пасажирів інформують про небезпеку, пов’язану з порушенням правил користування та проїзду підземкою, а під час виявлення таких хуліганів – здійснюється спільне реагування.

«Для недопущення таких випадків поліція проводить профілактичні бесіди з підлітками та їхніми батьками. Їм пояснюють норми законодавства та наслідки таких витівок», – повідомив начальник превентивної діяльності поліції метрополітену Олександр Киричук.

На таких хуліганів поліцейські склали сім протоколів за вчинення правопорушення, передбаченого статтею 173 (дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення, та п’ять адміністративних протоколів за статтею 184 на батьків, діти, яких не досягли 16 років. Матеріали направлені до районних судів міста Києва для визначення покарання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-21 00:44 :23