Новини » Політика 23 травня, 2018, 15:55
«Нові обличчя» шукають «ляльководи», які уже 25 років перебувають при владі, – політолог
ZIK
ZIK

«Ляльководи», які є керівниками фінансово-промислових груп та які фінансують вибори, шукають нові обличчя, але самі залишаються при владі протягом 25 років. Тому політика в Україні не змінюється, адже здійснюється в інтересах промислових груп.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Вадим Карасьов.

Гість програми переконаний, що дискусія про нові обличчя в українській політиці – надумана. На його переконання, проблема не в тому, чи політик «новий», а чи «старий», а в тому, чи новими є у нього ідеї. Політолог навів приклад США, де переміг Дональд Трамп і команда старих людей, проте їхні ідеї – на часі. Натомість в Україні, як зауважив гість програми, дехто з колишніх міністрів має 40 років, і в цьому, переконаний він, є ненормальність української політики.

«Ми шукаємо нових людей, а в нас п’ять старих людей як тримали політику 20 років тому, так і тримають. Це ті люди, які фінансують вибори, які є керівниками фінансово-промислових груп, які підтасовують карти, шукають нові обличчя, але вони залишаються при економічній владі.

Це обман, тактичний хід – ніби нові люди, але ті, хто за лаштунками, ляльководи залишаються тими ж самими протягом 20-25 років», – заявив Вадим Карасьов і наголосив, що й політика, у підсумку, залишається такою ж, адже вона здійснюється в інтересах промислових груп.

Генеральний директор інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» Олександр Мартиненко зауважив, що парадокс української політики полягає в тому, що в нас постійно шукають «нові обличчя», а голосують за «старі». Такий «фокус» із пошуком нових облич, зазначив гість програми, триває вже останні 10-15 років. Перед виборами, додав Олександр Мартиненко, може відбутися ребрендинг окремих сил.

«От «Народному фронту» це буде важко зробити, тому що там не тільки бренд вже втратив привабливість, але й окремі особистості теж, як їх не переставляй, все одно буде «Народний фронт», – зазначив Олександр Мартиненко.

Нагадаємо, згідно з результатами опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення Міжнародного республіканського інституту, партійний рейтинг очолює «Батьківщина». Цю політичну силу готові підтримати близько 9% серед всіх опитаних. Опозиційний блок, БПП, Громадянську позицію Анатолія Гриценка, Радикальну партію підтримують по 5%. Партію «За життя», «Самопоміч» – 4%.  Не голосуватимуть майже 20% опитаних, ще 22% із відповіддю не визначилися.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 07:10 :21