середа, 23 травня, 2018, 20:36 Політика
МВФ не розуміє, куди Україна витрачає його кошти, – депутат Євтушок
ZIK
ZIK

Частина коштів від МВФ заходить у валютний резерв України. Проте інша частина направляється на різні програми для стимулювання економіки, щоб була можливість далі розкрадати державний ресурс.

Таку думку висловив народний депутат України Сергій Євтушок в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Дуже добре, що Україна має такого кредитора, як МВФ, який дає позики під найнижчий відсоток. І єдине, що категорично не сприймається, це в який спосіб реалізуються фінансові програми, і куди державою направляються ці кошти. І саме цього найбільше боїться міжнародний кредитор», – пояснив Євтушок.

Відтак, зауважує депутат, саме через це Україна вже не отримала кілька планових траншів від МВФ.

«Міжнародний валютний фонд не бачить, куди ідуть їхні кошти, надані Україні. Натомість гроші банально розкрадаються. Зокрема, частина коштів, яка заходить у валютний резерв, залишається там, а інша частина – направляється на різні програми для стимулювання економіки, щоб була можливість красти далі.

Тому, передусім, потрібен контроль за фінансами, які надходять від кредитора. Венеційська комісія чітко вказала дорожню карту для України. І якщо усі її пункти не будуть виконані, то антикорупційна реформа буде марною», – визнав Сергій Євтушок.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-14 17:10 :02